Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie

13 października 2022

Zobacz prace uczestników warsztatów "Ceramiczne dziedzictwo wyspy Wolin"!

Zapraszamy do obejrzenia prac wykonanych przez uczestników warsztatów: "Ceramiczne dziedzictwo wyspy Wolin".

Prace wykonane przez: Lidia Ozon, Justyna Zawadzka, Magdalena Kus, Katarzyna Strzelczyk, Jolanta Janczykowska, Anna Bednarczyk, Tomasz Gacek, Filip Gacek, Izabela Plucińska, Kasia Mierzejewska, Anna Balazs, Małgorzata Opaluch, Anna Walczak, Aleksandra Andraszewicz-Lewandowska, Edyta Woszczyk, Alicja Woszczyk, Piotr Kopański, Izabela Suchłabowicz, Karolina Gołębiowska, Natalia Laskowska, Piotr Walczak, Paula Ratajczak

Fotografia: Karolina Gołębiowska, Natalia Laskowska

Prowadząca warsztaty: Anna Molska

Projekt CERAMICZNE DZIEDZICTWO WYSPY WOLIN to cykl warsztatów ceramicznych, skupionych wokół bogatej historii Wolina i jego ceramicznego dziedzictwa. Uczestnicy podczas warsztatów poznali ręczne techniki wytwarzania naczyń, zapoznali się z historią wolińskiego wytwórstwa ceramiki i inspirując się muzealnymi eksponatami wykonywali własne interpretacje wczesnośredniowiecznych obiektów.

Projekt: "CERAMICZNE DZIEDZICTWO WYSPY WOLIN" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2022.

calendar-fullcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram