11 lipca 2023

XII Międzynarodowa Sesja Naukowa Dziejów Ludów Morza Bałtyckiego - PROGRAM

Już w najbliższy piątek 14 lipca w Wolinie rozpocznie się trzydniowa XII Międzynarodowa Sesja Naukowa Dziejów Ludów Morza Bałtyckiego współorganizowana przez nasze Muzeum i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji jest: "Powróćmy do źródeł", a będą w niej uczestniczyć historycy, archeolodzy, antropolodzy i przedstawiciele innych dyscyplin naukowych z kraju oraz zagranicy. Uroczyste otwarcie obrad o godz. 13.15 w sali Urzędu Miejskiego w Wolinie. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w wydarzeniu - wstęp wolny!
Program konferencji dostępny pod linkiem ---> PROGRAM