Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie

AKTUALNOŚCI

2 września 2022

Uwaga! Remont!

Muzeum zamknięte od 2 września 2022. Zmieniamy się dla Was. Zapraszamy za kilka miesięcy!

UWAGA!

Od 1 września Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie będzie zamknięte dla zwiedzających. Rozpoczynamy prace remontowe, które pozwolą nam przygotować sale wystawiennicze dla nowej wystały stałej. O postępach w ich realizacji na pewno będziemy na bieżąco was informować.

A to wszystko dzięki Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, z którego otrzymaliśmy dotację w wysokości prawie 115 tys. zł. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy również LGR Zalew Szczeciński, która pomogła nam pozyskać te fundusze, jak też Gminie Wolin za wsparcie tego zadania.

Prace remontowe prowadzone będą do marca 2023 roku.

Pamiętajcie, że Muzeum Regionalne w Wolinie jest wciąż dostępne dla wszystkich naukowców i pasjonatów historii, którzy mogą korzystać u nas z muzealnej biblioteki, archiwum i ze zbiorów. Wykonujemy również bezpłatne kwerendy – jeżeli jesteście zainteresowani, to zgłaszajcie się do pani Natalii z Działu Zbiorów (kontakt na naszej stronie internetowej), a także prowadzimy nadzór archeologiczny nad inwestycjami miejskimi. W nadchodzącym czasie będziemy także intensywnie pracować nad książkami, które ukażą się w naszym muzealnym wydawnictwie, a o których już niedługo będziemy mogli powiedzieć coś więcej!

calendar-fullcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram