5 grudnia 2023

Szybki konkurs fotograficzny "Wyspa Wolin w obiektywie"

Zapraszamy Was do szybkiego konkursu fotograficznego, którego tematem przewodnim jest wyspa Wolin. Przejrzyjcie swoje albumy i telefony, lub ruszcie w teren w poszukiwaniu wyjątkowych kadrów z naszej okolicy. Bez kategorii wiekowych - niech przemówią zdjęcia! Zaskoczcie jury tym, jak widzicie wyspę i gminę Wolin! Do zgarnięcia nagrody rzeczowe. Na wasze zgłoszenia czekamy do 12 grudnia! Rozstrzygnięcie już 14.12.2023r. podczas finału projektu "Archiwalny Wolin"! Nie zwlekajcie, zdjęcia wysyłajcie!
Po szczegóły zapraszamy do REGULAMINU.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego"

Działanie współfinansowane przez Gmina Wolin.

Partnerzy zadania: Fundacja Centrum Inicjatyw Regionalnych i Międzynarodowych, Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie