14 września 2022

SZLAKIEM WOLIŃSKICH ZABYTKÓW! Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa w Wolinie!

Plakat Szlakiem Wolińskich Zabytków

Sobota, 24 września
SZLAKIEM WOLIŃSKICH ZABYTKÓW
Miejsce: Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie
Godz.: 16:00–20:00
W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, których tegorocznym hasłem jest "Połączeni dziedzictwem" Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie kończy projekt przeprowadzony wspólnie z 3 Drużyną Harcerską "Gryfy Wolińskie", która na początku roku spotkała się z kadrą Muzeum by przygotować formalności związane z oznaczeniem zabytków nieruchomych na terenie Wolina. Podczas wydarzenia uczestnicy wezmą udział w spacerze miejskim szlakiem wolińskich zabytków. Będzie to okazja do poznania najciekawszych informacji na ich temat. Spacer zwieńczy wspólne spotkanie przy ognisku nieopodal Wolińskiego Dworku.

Jeśli masz więc ochotę na solidną dawkę wiedzy w doborowym towarzystwie – zapraszamy do zapisów grupy i osoby indywidualne.

Zapisy pod adresem e-mail: k.golebiowska@muzeumwolin.pl

Partner: 3 Drużyna Harcerska „Gryfy Wolińskie”

Plakat Zachodnipomorskie Dni Dziedzictwa 2022