13 czerwca 2021

24 czerwca zapraszamy na Wyspiarskie Forum Kultury i Dziedzictwa!

Plakat - Wyspiarskie Forum Kultury i Dziedzictwa

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie, które dzięki naszej wspólnej refleksji może stać się ważnym krokiem w stronę budowy kulturowej tożsamości naszych wysp i całego regionu ujścia Odry. Pragniemy by „Wyspiarskie Forum Kultury i Dziedzictwa” stało się okazją do wspólnej refleksji i dyskusji nad potencjałem oraz możliwościami działania na rzecz wzmocnienia lokalnej tożsamości wśród mieszkańców regionu, oraz stworzenia ciekawej, wielowątkowej opowieści o nim. Co ważne, będzie to okazja do poznania się przez osoby działające aktywnie w sferze kultury i dziedzictwa, co pozwoli umożliwić nam współpracę w przyszłości.

Zaplanowaliśmy cztery krótkie referaty, które chcemy potraktować jako wstęp do szerokiej dyskusji z Państwa udziałem. Prosimy o zapoznanie się z programem oraz potwierdzenie obecności do dnia 18.06.2021 na adres k.golebiowska@muzeumwolin.pl.

Gorąco zachęcamy i z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami!

Program - Wyspiarskie Forum Kultury i Dziedzictwa