19 kwietnia 2022

Wyniki konkursu pisankowego "Pisanki dla Ukrainy"!

Plakat - Konkurs - Pisanki dla Ukrainy

Z wielką satysfakcją i nieskrywaną przyjemnością jury konkursu pragnie przedstawić listę zwycięzców tegorocznego konkursu pisankowego "Pisanki dla Ukrainy". Tym razem temat konkursu był poważny. W tym tkwiła cała jego trudność. Trzeba jednak przyznać, że podobnie jak przed rokiem udało się Wam zrealizować temat wyborowo. Naszą szczególną uwagę przykuły pisanki, które w subtelny acz znaczący sposób odwoływały się do kultury ukraińskiej lub podejmowały temat aktualnych wydarzeń stając się tym samym małym, pokojowym manifestem. Nie pozostało nam zatem nic innego jak ogłosić zwycięzców

werble...

w kategorii wiekowej 6 -11 lat, jury praktycznie jednogłośnie zadecydowało, że nagroda główna i tytuł pisanki roku, wraz ze statuetką wędruje do Martyny Szandały!

w kategorii wiekowej 12 -17 lat, po ciężkiej i bardzo wyrównanej walce, nagrodę główną i tytuł pisanki roku, wraz ze statuetką trafia do Alicji Leus!

w kategorii wiekowej 18 + główną nagrodę i tytuł pisanki roku, wraz ze statuetką zgarnia Izabela Hołodryga!

Ponadto dyplomami i drobnymi upominkami pragniemy wyróżnić następujących twórców:

Pawła Stankiewicza

Elizę Stankiewicz

Amandę Suminkę

Nikolę Ligęzę

Milenę Ligęzę

oraz Wiktorię Witkowską.

Gratulujemy!

Niebawem skontaktujemy się z autorkami zwycięzkich prac w sprawie odbioru nagród. Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla laureatów, ale także dla wszystkich biorących udział w konkursie. Mamy nadzieję, że czas spędzony na tworzeniu tych pisankowych wspaniałości był dla Was czasem dobrze spożytkowanym i nie omieszkacie za rok podjąć się tego zadania ponownie! Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zwycięskich prac. Miłego odbioru!

Martyna Szandała - pisanka roku 2022 w kategorii wiekowej 6 - 11 lat
Alicja Leus - pisanka roku 2022 w kategorii wiekowej 12 - 17 lat
Izabela Hołodryga - pisanka roku 2022 w kategorii wiekowej 18+
Pisanka Roku - Nagroda
Statuetki "Pisanka roku 2022" przyznane!