8 lipca 2021

Mieszkańcu! Przyjdź i pożegnaj starą wystawę za złotówkę!

Plakat - Muzeum za złotówkę. Mieszkańcu! Przyjdź do Muzeum i pożegnaj starą wystawę za jedyne 1 złoty

Drodzy Mieszkańcy! Będziemy powoli rozstawać się ze starą wystawą, a więc są to ostatnie jej chwile w naszym Muzeum. Chcecie się z nią należycie pożegnać zanim zupełnie zniknie? Teraz nastał ten moment! Aby Wam to ułatwić przygotowaliśmy specjalną promocję: "Muzeum za złotówkę". Za okazaniem karty bibliotecznej wydanej przez Bibliotekę Publiczną Gminy Wolin, lub innego dokumentu poświadczającego zamieszkanie na terenie Gminy Wolin zakupicie bilet wstępu za jedyne 1 zł! Zapraszamy do korzystania z oferty! Żegnajmy wystawę!

Regulamin promocji znajdziecie tutaj