10 czerwca 2021

14.06 kolejne warsztaty w ramach Muzealnej Grupy Ogrodniczej!

Plakat - Przymuzealny ogród społeczny. Zobacz jak kiełkuje historia. Warsztaty Lecznicza moc ziół

Zapraszamy do zapisów na warsztaty w ramach drugiego spotkania Muzealnej Grupy Ogrodniczej. Tym razem uczestnicy odbędą półtorej godziny warsztatów z zielarką, dietetyczką i fitoterapeutką - Joanną Śledzioną z Fitlinefood.
Osoby, które nie uczestniczyły w pierwszym spotkaniu wciąż mogą wziąć udział w warsztatach. Ilość miejsc ograniczona dlatego zapraszamy do zapisów za pośrednictwem poczty elektronicznej: k.golebiowska@muzeumwolin.pl lub telefonicznie: 695746832.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą dwóch małych (pustych) słoików, drewnianej deski i dobrego humoru.

Spotkanie odbędzie się przed Wolińskim dworkiem o godzinie 16.

Spotkanie organizowane w ramach projektu "Żubr w ogrodzie", przy wsparciu wolontariuszy z Banku Pekao S. A. i Fundacji Banku Pekao S. A. im. dr Mariana Kantona.