Noc Muzeów 2016- INFORMACJE

Wiemy, że z niecierpliwością wyczekujecie nowych informacji na temat Nocy Muzeów w Wolińskim Muzeum.

Oto kilka z nich :
logo cjt do druku

Oprawę muzyczną w podziemiach Wolińskiego Dworku zapewni nam Cafe Jazz Trio, które zatopi nas w dźwiękach z czasów słynnego przemytnika Ala Copone, przedstawiając standardy jazzu i swingu.

Członkowie zespołu:

Krzysztof Marek – klarnet, saksofony

Ryszard Słowicki - perkusja.

Piotr Adamczyk – gitara

Oto próbka dźwięków, dla zaostrzenia apetytu na Noc Muzeów w Wolinie, 21 maja. Startujemy o 19,00