V Ogólnopolska terenowa Integracja 4X4 DLA CHOINKI

plakat 4 x4
Nasi kochani zapraszamy was na V edycję Terenowej Integracji Dla Choinki. Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Terenowych 4X4 Wyspa Wolin i Tawerna KapHorn już po raz piąty organizujemy akcję pomocy dla Stowarzyszenia osób z upośledzeniem umysłowym -koło w Wolinie.Zapraszamy wszystkich na zlot pojazdów terenowych. Kibiców i miłośników motoryzacji do aktywnego uczestnictwa w rajdzie i kibicowania.Od godziny 8:00 zapraszamy na START i na Odcinki Specjalne gdzie będzie można podziwiać zmagania kierowców - Teren 4X4 w Płocinie wjazd koło budowy hotelu , a po godzinie 18:00 zakończymy zmagania koncertem w Tawernie KapHorn zespołu Titty Twister.W tym czasie na placu kolo Muzeum im A. Kaubego będzie można oglądać auta biorące udział w zlocie. Ogłoszenie wyników około godziny 19:00. Zapraszamy !!!!!!!!!