Serdecznie Zapraszamy na wystawę fotografii

ccf20140408 00000

Sławomir Borowski

Urodzony 1959 w Szczecinie .

Członek  Niezależnego Europejskiego Stowarzyszenia Twórców  „Nest-Art” Nowe Warpno.

Wcześniej związany z Galerią Obok w Policach.

Uczestniczył i dokumentował wiele projektów artystycznych:

„Pomnik natury –Bez Granic  - Budowa poetyckiej gościnności”

”Europejskie impresje”

„Barwy czasoprzestrzeni”

„ Magia aniołów”

„Europejskie inspiracje”

„Europejski  dialog”

„Ogrody Sztuki”2012”

„Drogowskazy Sztuki”2013 oraz udział w sympozjach i wielu wystawach zbiorowych.

Znajomość programów graficznych, praca w laboratorium fotograficznym: mikrofilmowanie, przetwarzanie obrazu w systemie analogowym i cyfrowym, montaż obrazu video – rejestracja i przetwarzanie na system cyfrowy; fotograficzne dokumentowanie plenerów i wernisaży; wykonywanie wysokiej jakości zdjęć, służących do wydawnictw, dotyczących m.in. Festiwali Polskiego Malarstwa Współczesnego, międzynarodowych plenerów  interdyscyplinarnych i seminariów . Tworzenie dokumentacji filmowej w projektach na rzecz osób niepełnosprawnych.