Wolińskie Stowarzyszenie Historyczne zaprasza

Wolińskie Stowarzyszenie Historyczne zaprasza na spotkanie pasjonatów historii

Uprzejmie informujemy, iż 19 października 2011 roku o godzinie  19.00 w tymczasowej siedzibie Stowarzyszenia – Sali konferencyjnej Muzeum Regionalnego  w Wolinie przy ulicy Zamkowej 24 (wejście od strony dworku) – odbędzie się otwarte spotkanie członków Wolińskiego Stowarzyszenie Historycznego.

Na spotkaniu, oprócz krótkich spraw organizacyjnych, zostanie zaprezentowany film  „Polska w Ogniu” cz. I/III z serii Sensacje XX. Części II i III będą wyświetlane w kolejnych terminach.

Po filmie odbędzie się dyskusja nt. oraz dalszego programu działania Stowarzyszenia.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ww. tematyką.

Informacje w Muzeum oraz pod numerem telefonu 91 326-20-19

Już za kilka dni w naszym Muzeum odbędzie się kolejna edycja Nocy Muzeów.Organizujemy ją już po raz ósmy. W tym  roku będziemy prezentować, oprócz ekspozycji stałych, dwie nowe wystawy. Na pierwszej z nich, pt. Wolin w malarstwie, pokażemy Państwu nasze miasto od strony sztuki, widziane oczami artystów przedwojennych, ale też i współczesnych,...

Noc Muzeów 2018