Koronawirus

UWAGA!

od 12 marca 2020 r.

instytucji kultury, filharmonii, oper, operetek, teatrów, muzeów, kin, domów kultury, bibliotek, galerii sztuki oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego, dodatkowo w związku z zarządzeniem Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 11 marca 2020 r. w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, zarządzono do 25 marca br. zawieszenie organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa, w szczególności w: teatrach, operach, operetkach, filharmoniach, kinach, muzeach, domach kultury i galeriach sztuki.

W innych sprawach związanych z działalnością Muzeum Regionalnego im. A. Kaubego w Wolinie prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 690 152 611.

NOTE!

In connection with taking decisive steps to stop the spread of the SARS-CoV-2 coronavirus, the crisis staff with the participation of the Minister of Culture and National Heritage decided to temporarily close

from 12 March 2020.

cultural institutions, philharmonics, operas, operettas, theaters, museums, cinemas, cultural centers, libraries, art galleries as well as schools, universities and artistic education institutions.

In other cases related to the activities of the Regional Museum A. Kaube in Wolin, please call: 690 152 611.

Nie musicie iść na pocztę! Prace związane z KONKURSEM NA PLAKAT XXVI FESTIWALU SŁOWIAN I WIKINGÓW W WOLINIE możecie przesłać na adres e-mail: konkursmuzeumwolin@gmail.com. Jeżeli prace "dużo ważą" prześlijcie je do nas za pomocą np.: WeTransfer. Pamiętajcie też o wypełnieniu karty zgłoszeniowej, prześlijcie nam jej skan!

UWAGA Konkursowicze!

Ogłaszamy konkurs na plakat XXVI Festiwalu Słowian i Wikingów w Wolinie. Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów "Wolin-Jomsborg-Wineta" wybrało za temat przewodni tegorocznego festiwalu "Legendy średniowiecznego Wolina". Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Autor zwycięskiego plakatu otrzyma nagrodę w wysokości 2 tyś. zł. Szczegóły znajdują się w Regulaminie konkursowym.Karta zgłoszeniowaRegulamin konkursu

UWAGA KONKURS

UWAGA! W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-CoV-2 sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, operetek, teatrów, muzeów, kin, domów kultury, bibliotek, galerii sztuki oraz szkół, uczelni...