Ferie zimowe 2019

Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego uprzejmie zaprasza do zwiedzania naszych ekspozycji w okresie ferii zimowych. Szczególnie zapraszamy dzieci szkół wolińskich w towarzystwie rodziców, dziadków lub opiekunów. Będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z naszymi wystawami oraz pogłębić wiedzę na temat bogatej historii Wolina.
Szczególnie polecamy wystawę "Mapa Lubinusa - ostatni świadek wielkości Księstwa Pomorskiego", która objaśnia tajniki państwa istniejacego na tym terenie ponad 500 lat.

Pracownicy Muzeum pozostają w tym czasie do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy!

baner 2 1