"Przyroda żyje"

Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie
uprzejmie zaprasza na otwarcie wystawy
p.t. „Przyroda żyje”
w dniu 23 listopada 2018 r. o godz. 11.00 do Dworku Wolińskiego.
Plakat Kinder malen -Natur lebt- Wolin-1

Wystawa została wykonana w ramach międzynarodowego projektu miast partnerskich Wolina i Uznam. Autorami prac są dzieci ze Szkoły Podstawowej w Troszynie, Szkoły Podstawowej w Koniewie oraz Szkoły podstawowej w Uznam.  Artystyczną stronę projektu koordynowało Stowarzyszenie Artystów Wolin – Uznam pod kierunkiem Pana Petera Junga.

Wystawa będzie prezentowana w Dworku Wolińskim do 30 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy.